Металснаб България АД Metalsnab Bulgaria AD
САЙТА Е В ПРОЦЕС НА ИЗРАБОТКА! SITE IS UNDER CONSTRUCTION!
Контакти: Contacts:
София - Илиянци - бул. Илиянци №119
тел. 02 9269868, 02 9269842, 02 9269841, 02 9269840, 02 9269846, 02 9310304
iliyantsi@metalsnab.com
Sofia - Iliyantsi - 119 Iliyantsi Avenue
tel. 02 9269868, 02 9269842, 02 9269841, 02 9269840, 02 9269846, 02 9310304
iliyantsi@metalsnab.com
София - Боутунец - кв. Сеславци
тел. 02 9943438, 02 9943412, 02 9943483
botunets@metalsnab.com
Sofia - Botunets - Seslavtsi Area
tel. 02 9943438, 02 9943412, 02 9943483
botunets@metalsnab.com
Варна - Западна промишлена зона
тел. 052 758032, 0887 553404, 052 758023
varna@metalsnab.com
Varna - West Industrial Park
tel. 052 758032, 0887 553404, 052 758023
varna@metalsnab.com
Русе - ул. Матей Стойков №3
тел. 082 816521, 082 816531, 082 816520, 082 816511, 082 816527, 082 825294
ruse@metalsnab.com
Ruse - 3 Matey Stoykov str.
tel. 082 816521, 082 816531, 082 816520, 082 816511, 082 816527, 082 825294
ruse@metalsnab.com
Перник - ул. Владайско въстание №1, Район Стомана АД
тел. 076 670857, 076 670828, 076 670834
pernik@metalsnab.com
Pernik - 1 Vladaysko vystranie str., Stomana AD Region
tel. 076 670857, 076 670828, 076 670834
pernik@metalsnab.com
Пловдив - ул. Кукленско шосе №13
тел. 032 657031, 032 692373
plovdiv@metalsnab.com
Plovdiv - 13 Kuklensko shose str.
tel. 032 657031, 032 692373
plovdiv@metalsnab.com